Reduktory Ciśnienia Wody
  Oferowane przez nas reduktory ciśnienia wody są przeznaczone do sieci domowej i są dostępne w średnicach od 1/2" do 2 1/2". Reduktory posiadają świadectwo PZH oraz deklarację zgodności. Reduktory mają konstrukcję tłoczkową. Korpus wykonany jest z mosiądzu, części narażone na zużycie ze stali nierdzewnej, uszczelki z materiałów nietoksycznych. Reduktory w pełni odpowiadają wymaganiom stawianym wysokiej klasy reduktorom ciśnienia wody i nadają się do wody pitnej. Po obu stronach korpusu zaworu seryjnie montuje się zaślepki do podłączenia manometru mierzącego ciśnienie po redukcji. Maksymalne ciśnienie wejściowe wynosi 25 bar. Ciśnienie wyjściowe jest regulowane w zakresie 1 - 6 bar za pomocą śruby regulacyjnej. Ciśnienie wyjściowe jest fabrycznie nastawione na wartość 3 bar. Maksymalna temperatura wody wynosi 80 stopni Celsjusza. W celu zapewnienia bezawaryjnej pracy reduktora wymagane jest zastosowanie przed reduktorem filtra mechanicznego o sicie minimum 300 mikronów.
 
  Reduktory ciśnienia wody 1/2" i 3/4" Mini są przeznaczone do stosowania przy maksymalnym ciśnieniu wejściowym 10 bar i ciśnieniu wyjściowym regulowanym od 1 do 4 bar. Maksymalna wydajność wynosi 1m3/h. Reduktor wyposażony jest w przyłącze manometru z gwintem 1/4", które znajduje się u dołu reduktora. Reduktor wykonany jest z mosiądzu, a śruba regulacyjna ze stali nierdzewnej. Reduktory ciśnienia serii Mini są produkowane w następujących średnicach :
- reduktor ciśnienia 1/2"
- reduktor ciśnienia 3/4"
Reduktory te posiadają świadectwo PZH.
 
  Woda pobierana z sieci wodociągowej zawiera wiele zanieczyszczeń mechanicznych takich jak piasek, odłamki kamieni itp. Te zanieczyszczenia mogą spowodować uszkodzenia reduktora wody, baterii, zaworów i wielu innych elementów domowej instalacji wodnej. Filtr samoczyszczący firmy "Malgorani" oczyszcza wodę z zanieczyszczeń mechanicznych przez co przedłuża żywotność elementów instalacji. Konstrukcja filtra umożliwia prawidłowe działanie przy maksymalnym ciśnieniu wejściowym 20 bar, jednocześnie nie powodując spadku ciśnienia wyjściowego. Filtr może być dodatkowo wyposażony w 2 manometry, z których pierwszy wskazuje ciśnienie wejściowe, a drugi wyjściowe.
 
  Szeroka oferta złączek grzejnikowych obejmuje między innymi :
- złączki proste trzyczęściowe od 3/8" do 2" z uszczelnieniem na stożku i uszczelce
- złączki kątowe trzyczęściowe od 1/2" do 1" z uszczelnieniem na stożku i uszczelce.
2023 © Copyrights